Nga Bota, 8 Qershor 2022, 10:47

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua tjetër (Pamje)

XING

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Pas ndarjes nga Kim Kardashian, Kanye nisi një lidhje të re dashurie me blogeren Chaney Jones, e cila u komentua shumë në rrjet për shkak të ngjashmërisë me ish-bashkëshorten e reperit. Mirëpo lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë.

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Burime për "TMZ" kanë bërë të ditur se dyshja janë ndarë pas një udhëtimi të gjatë në Japoni. Lajmi i ndarjes vjen menjëherë pasi Kanye u pa së fundmi në kinema me një grua tjetër.

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Nuk dihet ende se kush e ka kërkuar ndarjen. Kujtojmë se Chaney dhe Kanye u panë për herë të parë bashkë në muajin Shkurt.

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua

Kanye i jep fund lidhjes me blogeren dhe direkt i del fotoja me një grua