Nga Bota, 9 Qershor 2022, 10:37

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i thotë të gjitha

XING

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i

Ditën e djeshme u tha se Kanye West i kishte dhënë fund lidhjes me blogeren Chaney Jones, e cila është komentuar shumë në rrjet për shkak të ngjashmërisë me ish-bashkëshorten e reperit, Kim Kardashian.

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i

Burime për "TMZ" raportuan se dyshja ishin ndarë pas një udhëtimi të gjatë në Japoni. Mirëpo, Chaney i ka hedhur poshtë këto lajme teksa ka publikuar një video me Kanye-n në Tik Tok.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Culture Jam (@culturejam)

"Të qesh me ty është e preferuara ime", ka shkruar ajo krahas videos.

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i

Kanye dhe Chaney i dhanë fund lidhjes? Blogerja nxjerr videon që i