Nga Bota, 29 Korrik 2022, 23:32

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten gjatë pushimeve

XING

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake dhe Jessica Biel ndodhen me pushime në Sardenjë. Çifti u fotografua në disa momente intime kur Timberlake i dhuronte puthje bashkëshortes dhe i prekte të pasmet.

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake dhe Jessica Biel kanë gati 10 vite bashkë dhe duken të dashuruar si ditën e parë.

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Biel kishte veshur bikini leopardi dhe një kapele të zezë ndërsa Timberlake kishte veshur bluzë të zezë me mëngë të gjata dhe pantallona noti jeshile, të cilat i kombinoi me një kapele jeshile.

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake dhe Jessica Biel kanë dy djem, Silas dhe Phineas.

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten

Justin Timberlake nuk i rrinë duart, momente intime me bashkëshorten