Nga Bota, 14 Prill 2022, 18:26

‘Justin duhet të ishte me Selenën’, Haileyt i vjen në majë të hundës

XING

‘Justin duhet të ishte me Selenën’, Haileyt i vjen në

Ndonëse Hailey dhe Justin Bieber janë martuar prej kohësh, lidhja e tyre ende i “bezdis” fansat e Selena Gomez-it. Ata nuk hezitojnë që në çdo postim të modeles të shkruajnë se është Selena ajo që duhet të ishte me Justin-in.

‘Justin duhet të ishte me Selenën’, Haileyt i vjen në

Duket se Hailey është lodhur nga këto komente, prandaj ka vendosur t’iu kthejë përgjigje të gjithëve një herë e mirë. Modelja ka publikuar në Tik Tok një video ku shprehet se “ka kaluar mjaft kohë”, duke iu referuar periudhës kur Justin ishte në një lidhje dashurie me Selenën.

‘Justin duhet të ishte me Selenën’, Haileyt i vjen në

“Kjo është për ju djema në sektorin e komenteve të mia çdo herë që postoj”, ka shkruar ajo krahas videos.

‘Justin duhet të ishte me Selenën’, Haileyt i vjen në

‘Justin duhet të ishte me Selenën’, Haileyt i vjen në