Nga Bota, 3 Korrik 2022, 19:28

Johnny Depp vjen në Europë për pushime, ja ku ndodhet aktori

XING

Johnny Depp vjen në Europë për pushime, ja ku ndodhet aktori

Pasi doli fitues i gjyqit shumë të komentuar ndaj Amber Heard, Johnny Depp ka nisur pushimet. Aktori ka lënë Amerikën dhe ka ardhur në Europë dhe aktualisht ndodhet në Suedi.

Johnny Depp vjen në Europë për pushime, ja ku ndodhet aktori

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet duke lundruar me varkë teksa pi një cigare dhe shijon qetësinë e Stockholmit. Aktori shihet i veshur me pantallona të gjata, një t-shirt, syze dielli dhe një kapele.

Johnny Depp vjen në Europë për pushime, ja ku ndodhet aktori

Depp po mban dhe një turne muzikor me grupin e tij, ‘Hollywood Vampires’, që ai bashkëthemeloi me kitaristin e Aerosmith, Joe Perry dhe Alice Cooper.