Nga Bota, 8 Maj 2022, 16:04

Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë live

XING

Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë live

Jennifer Lopez ka përshëndetur Shqipërinë gjatë një videoje live në Instagram. Një ndjekës shqiptar i ka shkruar artistes “Albania” shoqëruar me emojin e flamurit kuq e zi dhe ky koment ka tërhequr vëmendjen e saj.

Lopez po mbyllte videon e saj kur i kapi syri komentin dhe tha “Mirupafshim Shqipëria". "E pashë (komentin)", tha ajo.

@arditnreca And that because of me. ???? Please Albanians blow this video up! Maybe she'll visit us on her next tour. ???????????????????? #albania #kosovo #albanian #shqip #shqipe #kosova #kosovan #kosovar #shqiptar #jlo #jenniferlopez #foryou #fyp #shqiperia ? original sound - RD Boy

Videoja është bërë menjëherë virale në rrjete sociale.

Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë live

Kujtojmë që J.LO po shijon romancën me aktorin e njohur, Ben Affleck.

Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë live