Nga Bota, 11 Nëntor 2022, 16:13

Jason Momoa zhvishet live në emision

XING

Jason Momoa zhvishet live në emision

Aktori i njohur, Jason Momoa ishte i ftuar në emisionin e Jimmy Kimmel. Gjatë transmetimit ai vendosi të dhuronte show kur u zhvesh para spektatorëve.

Jason Momoa zhvishet live në emision

Aktori 53-vjeçar bëri një performancë zhveshjeje për të gjithë dhe u shfaq me modelin e mbathjeve hawaii-ane.

Jason Momoa zhvishet live në emision

Momoa kishte ardhur në emision i veshur me një palë pizhama saten në ngjyrë lejla dhe një pallto rozë derisa i hoqi dhe doli i zhveshur.