Nga Bota, 10 Qershor 2022, 09:11

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears: Është gruaja ime, jam burri i saj i parë

XING

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears:

Britney Spears është martuar ditën e djeshme me të fejuarin e saj, Sam Asghari, por një incident ka ndodhur gjatë dasmës. “The guardian” bën të ditur se ish burri i këngëtares, Jason Alexander, ka tentuar që të prishë ceremoninë.

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears:

Ai është futur brenda shtëpisë së Britney-t, aty ku zhvillohej dasma, duke gënjyer rojet e sigurisë se e kishte ftuar vetë ish-bashkëshortja. Jason e ka transmetuar të gjithë ngjarjen në rrjete sociale pasi ka qenë “live”.

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears:

“Ajo është gruaja ime e parë, gruaja ime e vetme. Unë jam burri i saj i parë dhe do ta shkatërroj dasmën”, mësohet të këtë thënë ai. Jason është përplasur me rojet e sigurisë dhe në vendngjarje ka ndërhyrë policia duke e arrestuar. Britney dhe Jason u martuan në vitin 2004 por u ndanë vetëm 55 orë më vonë.

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears:

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears:

Ish-bashkëshorti ndërpret dasmën e Britney Spears: