Nga Bota, 23 Maj 2023, 14:00

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë

XING

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë

Irina Shayk është shfaqur shumë e guximshme dhe provokuese në Kanë, ku po zhvillohet edicioni i 76 i filmit. Bukuroshja ruse ka marrë gjithë vëmendjen kur është parë duke dalë nga hoteli.

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë

Shayk zgjodhi një palë të brendshme nga Gucci për këtë rast.

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë

Veshja përfshinte të brendshme të zeza dhe një jumpsuit të tejdukshëm.

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë

Supermodelja kishte veshur edhe doreza e çorape transparente të zeza teksa i gjithë look-u u kompletua me një gjerdan mahnitës.

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë

Irina Shayk del vetëm me të brendshme në Kanë