Nga Bota, 14 Janar 2023, 15:52

Çifti i famshëm i showbizit bëhen prindër për herë të tretë

XING

Çifti i famshëm i showbizit bëhen prindër për

Modelja e njohur Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend janë bërë prindër për herë të tretë. Chrissy ka sjellë në jetë fëmijën dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari në një koncert privat të mbajtur së fundmi.

Çifti i famshëm i showbizit bëhen prindër për

“Çfarë dite e bekuar”, u tha ai fansave për lajmin e bukur.

Çifti i famshëm i showbizit bëhen prindër për

Këngëtari shtoi se ndërsa nuk ka fjetur shumë ai ndihet energjik pasi ka kaluar shumë kohë në spital.

Çifti i famshëm i showbizit bëhen prindër për

Chrissy njoftoi se ishte sërish shtatzënë në Instagram gjatë gushtit, duke postuar një foto me barkun e rrumbullakosur. Lajmi i lumtur erdhi gati dy vjet pasi ajo dhe John humbën djalin e tyre Jack. Ajo më vonë zbuloi se vdekja e djalit të saj të ndjerë ishte rezultat i një aborti që i shpëtoi jetën.

Çifti i famshëm i showbizit bëhen prindër për