Nga Bota, 5 Qershor 2022, 19:43

I ulur në gjunjë mes jahtit, futbollisti i njohur i bën partneres propozimin përrallor për martesë

XING

I ulur në gjunjë mes jahtit, futbollisti i njohur i bën partneres

Portieri i Real Madrid, Thibo Courtouis i ka dhënë fund beqarisë . Thibo i ka propozuar për martesë modeles, Mishel Gerzig, një propozim të veçantë që çdo vajzë do ta dëshironte 

I ulur në gjunjë mes jahtit, futbollisti i njohur i bën partneres

Belgu është ulur në gjunjë në mes të jahtit dhe i ka drejtuar unazën modeles. 

I ulur në gjunjë mes jahtit, futbollisti i njohur i bën partneres

Ka qenë modelja që ka shpërndarë fotot në Instagram duke shkruar: “Po, për një jetë me ty”.

I ulur në gjunjë mes jahtit, futbollisti i njohur i bën partneres