Nga Bota, 13 Qershor 2022, 22:33

Habit këngëtarja e njohur, shfaqet me organ gjenital në veshjen e saj

XING

Habit këngëtarja e njohur, shfaqet me organ gjenital në veshjen e

Christina Aguilera ka marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj në “LA Pride”, në Los Angeles, Kaliforni. Këngëtarja i ka ndryshuar disa herë veshjet e saj, të gjitha në mbështetje të komunitetit LGBT.

Habit këngëtarja e njohur, shfaqet me organ gjenital në veshjen e

Christina është shfaqur fillimisht e veshur me një “body” me ngjyrat e flamurit të LGBT-së, ndërsa më pas është veshur si Hulku. Detaji që ka marrë më shumë vëmendje ka qenë një rrip në formën e organit gjenital të mashkullit.

Habit këngëtarja e njohur, shfaqet me organ gjenital në veshjen e

41 vjeçarja është ngjitur në skenë për një duet me Kim Petras. Më tej ka kënduar këngë si “Dirty”, “Beautiful”, “Lady Marmalade” dhe të tjera.

Habit këngëtarja e njohur, shfaqet me organ gjenital në veshjen e

Habit këngëtarja e njohur, shfaqet me organ gjenital në veshjen e