Nga Bota, 4 Nëntor 2022, 10:37

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh

XING

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh

Haley Lu Richardson dhe Brett Dier i kanë dhënë fund fejesës dy vite më parë, por lajmi është bërë i ditur vetëm së fundmi nga dyshja e aktorëve. Haley ka publikuar në rrjete sociale një foto krah ish-partnerit duke dhënë lajmin e ndarjes.

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh

Ajo ka shkruar se këto dy vite i ka shfrytëzuar për t'u rritur dhe për t'u shëruar larg vëmendjes së mediave apo publikut.

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh

"Kjo jam unë dhe Brett. Ne në fakt u ndamë para dy vitesh. Jeta vazhdon dhe ne po ekzistojmë dhe po ja kalojmë mjaft mirë. Jam shumë e lumtur që i kalova këto dy vite duke u rritur dhe duke u shëruar pa e ditur interneti. Thjesht donim ta ndanim me ju dhe të ecim përpara tani", ka shkruar aktorja.

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh

Habit çifti i njohur i showbizit: Jemi ndarë para dy vitesh