Nga Bota, 21 Tetor 2022, 16:08

'Gigi është shumë e mirë për atë', Bella Hadid thyen heshtjen për romancës e motrës me DiCaprion

XING

'Gigi është shumë e mirë për atë', Bella

Bella Hadid duket se nuk është aspak e lumtur me romancën e përfolur të motrës së saj, Gigit me Leonardo DiCaprion.

'Gigi është shumë e mirë për atë', Bella

Sipas burimeve për “Heat Magazine”, Bella mendon se Gigi është shumë e mirë për DiCaprion.

'Gigi është shumë e mirë për atë', Bella

"Bella mendon se Gigi është shumë e mirë për Leon dhe mënyra se si ai u hodh drejt Gigi-t, në dukje pa menduar për të dashurën e tij të mëparshme, i jep Bellës të dridhura", ka thënë burimi, duke shtuar:

Shqetësimi i saj është se Gigi mund të përfundojë e lënduar dhe e turpëruar.

'Gigi është shumë e mirë për atë', Bella