Nga Bota, 29 Prill 2022, 15:30

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes së djalit

XING

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes

Rreth dy javë më parë Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez humbën njërin ndër binjakët që po prisnin, djalin e porsalindur. Këto ditë kanë qenë shumë të komplikuara për të dy ata.

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes

Së fundmi, Georgina ka reaguar për herë të parë pas humbjes së madhe. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të Ronaldos, i cili drejton gishtin nga qielli në shenjë nderimi për të birin.

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes

Gjesti emocionues i futbollistit erdhi kur ai shënoi kundër Arsenalit gjatë ndeshjes së të shtunës. Ronaldo ia dedikoi djalit të ndjerë.

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes

Georgina Rodriguez reagon për herë të parë pas humbjes