Nga Bota, 12 Korrik 2022, 22:22

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore bën simbolin e shqiponjës

XING

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore

Reperi amerikan me famë botërore, DaBaby ka performuar së fundmi në Prishtinë, ku ka krijuar një super atmosferë dhe ka marrë shumë dashuri dhe mbështetje nga fansat.

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore

Ai ka publikuar disa foto në rrjete sociale dhe në njërën prej tyre shihet duke bërë simbolin e shqiponjës.

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore

“Pata dashuri të zjarrtë mbrëmë në Kosovë”, ka shkruar DaBaby.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BILLION DOLLAR BABY ???????? (@dababy)

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore

Fotoja që po bën xhiron e rrjetit/ Reperi me famë botërore