Nga Bota, 14 Shtator 2022, 23:48

Festojnë 4 vjetorin e martesës, Justin dhe Hailey nuk mund të ishin më të ëmbël se kaq (Foto)

XING

Festojnë 4 vjetorin e martesës, Justin dhe Hailey nuk mund të

Justin Bieber dhe Hailey Bieber festojnë 4 vjetorin e martesës. Dyshja e kanë uruar njëri-tjetrin publikisht me fjalët më të ëmbla.

Festojnë 4 vjetorin e martesës, Justin dhe Hailey nuk mund të

Fillimisht Justin ka publikuar një foto krah Hailey-t, krahas së cilës ka shkruar: Gëzuar përvjetorin për shoqen dhe gruan time më të mirë. Faleminderit që më bëre më të mirë në çdo mënyrë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Nga ana tjetër modelja ka publikuar disa foto nga dasma e tyre duke shkruar: 4 vite e martuar me ty. Njeriu më i bukur që kam njohur ndonjëherë, dashuria e jetës time. Faleminderoj Zotin për ty.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Festojnë 4 vjetorin e martesës, Justin dhe Hailey nuk mund të