Nga Bota, 16 Korrik 2022, 22:42

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet

XING

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet

Kylie Jenner po kritikohet ashpër në rrjet dhe shkak është bërë postimi i saj i fundit. 24 vjeçarja ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me Travis Scott dhe Stormin, por vëmendjen më të madhe e kanë marrë aeroplanët e tyre privatë në sfond.

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet

"Dëshiron të marrësh timin apo tëndin?", ka shkruar Kylie.

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet

Ndjekësit e kanë parë si "mburrje" nga ana e saj në një kohë kur njerëzit janë të shqetësuar nga ngrohja globale ose po vuajnë nga rritja e kostove të jetesës.

"Ngrohja globale kush?", "Cili aeroplan duhet të ndotë tokën sot?", "Ndoshta s'duhet të marrësh asnjërin dhe të reduktosh gjurmën tënde të karbonit", janë vetëm disa nga komentet. 

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet

Çfarë ndodhi? Kylie Jenner kritikohet ashpër në rrjet