Nga Bota, 26 Korrik 2022, 20:22

Ermal Meta në gjendje të rënduar shëndetësore, shfaqet i transformuar

XING

Ermal Meta në gjendje të rënduar shëndetësore, shfaqet

Ermal Meta përmes rrjeteve sociale ka dhënë një lajm të keq për fansat e tij. Ai publikoi dhe dy foto të fytyrës së tij ku shihet me një sy veçanërisht të fryrë.

Ermal Meta në gjendje të rënduar shëndetësore, shfaqet

“Ka disa ditë që pjesë të ndryshme të fytyrës dhe kokës time janë ënjtur. Në fillim mendova se mund të ishte një alergji, por nuk është kështu. Dje në mëngjes u zgjova më keq se zakonisht dhe sot po njësoj”, ka shkruar këngëtari në një story në Instagram.

Ermal Meta në gjendje të rënduar shëndetësore, shfaqet

Tg Com shkruan se për shkak të gjendje shëndetësore  Meta u detyrua të hiqte dorë nga disa angazhime në punë.

Ermal Meta në gjendje të rënduar shëndetësore, shfaqet

“Jam i detyruar të anuloj takimet me Peschici dhe Giffoni pasi duhet të zgjidh situatën. I kërkoj falje organizatorëve dhe fansave të eventit. Së shpejti do të shihemi”.

Ermal Meta në gjendje të rënduar shëndetësore, shfaqet