Nga Bota, 16 Korrik 2022, 14:47

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen

XING

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen

Emily Ratajkowski po përgatitet të divorcohet nga bashkëshorti i saj i katër viteve Sebastian Bear-Mclard, sepse ai e ka tradhtuar. Një burim i afërt tha për Page Six se 41-vjecari producent filmash, është një “tradhtues serial”.

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen

“Ai e ka tradhtuar, është një tradhtues serial, nuk i bën përshtypje, është një qen”, tha burimi. 

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen

Modelja 31 vjeçare është parë duke shëtitur pa unazën e martesës. Ajo është fotografuar në New York duke shëtitur qenin e veshur me një bluzë të shkurtër që i tregonte barkun.

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen

Ratajkowski bëri të nisin zhurmat e ndarjes prej fillimit të javës kur dilte me të birin në park pa unazën e martesës. Ajo nuk është parë me unazë në gisht as në videot në TikTok.

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen

Modelja ka një djalë 1 vjeç me Sebastianin.

Emily Ratajkowski tradhtohet nga bashkëshorti dhe deklaron ndarjen