Nga Bota, 5 Gusht 2022, 18:22

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se është shtatzënë

XING

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Eleni Foureira pak kohë më parë njoftoi anulimin e turneut muzikor që do bënte në Greqi. Sipas deklaratës së publikuar performanca e Fouriera-s ishte anuluar për arsye shëndetësore. Kaq u desh që këngëtarja të përflitet se mund të jetë shtatzënë.

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Eleni ka reaguar duke postuar disa foto ku shfaqet në super formë nga pushimet, e veshur me fustan blu, me bikini poshtë fustanit dhe syze.

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Këngëtarja tregon barkun e sheshtë duke hedhur poshtë kështu thashethemet.

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se

Eleni Fouriera tregon për herë të parë barkun pas lajmeve se