Nga Bota, 13 Qershor 2022, 00:51

'E shoh si shoqe', aktori i njohur ndahet nga e dashura

XING

'E shoh si shoqe', aktori i njohur ndahet nga e dashura

Tom Cruise është ndarë nga partnerja e tij Hayley Atwell. Çifti i ka dhënë fund lidhjes pas 2 vitesh bashkë. Sipas burimeve dy yjet e Hollywood-it kanë kuptuar që janë më mirë miq sesa të dashur.

'E shoh si shoqe', aktori i njohur ndahet nga e dashura

“Marrëdhënia e Tom dhe Hayley ishte e vërtetë. Pavarësisht disa thashethemeve për të kundërtën, nuk ka qenë kurrë vetëm për kamerat, për fat të keq nuk ka funksionuar për ta. Ata kalojnë shumë mirë dhe kanë kimi fantastike me njëri-tjetrin, prandaj vendosën që në heshtje t’i japin një përpjekje tjetër marrëdhënies në fillim të këtij viti”, tha burimi.

'E shoh si shoqe', aktori i njohur ndahet nga e dashura

Romanca e tyre ka filluar që në vitin 2020 kur ata ishin duke punuar së bashku në xhirimet e filmit “Mission Impossible 7”.

'E shoh si shoqe', aktori i njohur ndahet nga e dashura