Nga Bota, 19 Maj 2022, 23:55

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris Brown uron publikisht Rihannën

XING

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris

Ditën e sotme kudo në media bëri bujë lajmi se Rihanna është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë, emri i të cilit nuk është zbuluar ende.

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris

Në lidhje me lajmin e ëmbël ka reaguar ish-i i saj Chris Brown, duke i habitur të gjithë. Ai ka publikuar në Instastory një status ku lexon “Urime”, shoqëruar me një zemër të kuqe dhe një emoji të gruas shtatzënë.

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris

Kujtojmë se Chris dhe Rihanna kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar, ndarja e të cilëve erdhi si pasojë e dhunës fizike nga ana e reperit në vitin 2009.

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris

E papritur: U bë nënë për herë të parë, Chris