Nga Bota, 31 Gusht 2022, 17:19

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit

XING

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit

Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone i kanë dhënë fund lidhjes pas më shumë se 4 vitesh. Burime të afërta me dyshen e kanë konfirmuar lajmin për "People".

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit

DiCaprio dhe Morrone janë treguar gjithmonë shumë të rezervuar rreth marrëdhënies së tyre dhe debutimin e parë si çift e bënë vetëm në vitin 2020, në Oscar. 

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit

Arsyet e ndarjes nuk janë bërë ende të ditura.

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit

E papritur/ Ndahet pas 4 vitesh çifti shumë i njohur i showbizit