Nga Bota, 23 Shtator 2022, 11:57

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

XING

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë ndarë pas plot 9 vitesh së bashku. Lajmi është konfirmuar nga vetë modelja argjentinase me anë të një statusi në rrjete sociale.

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

“Më duket shumë e dhimbshme ta jetoj këtë moment. Por falë ekspozimit tim, gjërave që tejkalojnë dhe spekulimet e mediave, unë mendoj se është më mirë që ju ta dini atë nga unë. Unë nuk kam asgjë tjetër për të thënë dhe nuk do të jap më shumë detaje në lidhje me këtë ndarje. Unë ju kërkoj ju lutem të kuptoni pozicionin tim, jo vetëm për mua, por edhe për fëmijët e mi", ka shkruar ajo.

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

Nga ana tjetër sulmuesi i PSG-së nuk ka reaguar ende. Përgjatë kohëve të fundit dyshja janë përfolur shpesh për ndarje por vetëm tani është konfirmuar.

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh

E bujshme/ Wanda Nara deklaron ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh