Nga Bota, 4 Qershor 2022, 14:46

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

XING

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

Këngëtarja me famë botërore Shakira dhe futbollisti i njohur Gerard Pique i kanë dhënë fund lidhjes pas plot 11 vitesh. Lajmi është konfirmuar nga vetë Shakira në një deklaratë për mediat.

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

"Me keqardhje konfirmojmë se po ndahemi. Për mirëqenien e fëmijëve tanë, të cilët janë prioriteti ynë kryesor, kërkojmë që të respektoni privatësinë e tyre. Faleminderit për mirëkuptimin", ka thënë këngëtarja.

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Milan dhe Sasha. Dyshohet se shkak për ndarjen e tyre është bërë tradhtia nga ana e Piques.

Burimi: Daily Mail

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh

E bujshme/ Shkak tradhtia? Shakira dhe Pique ndahen pas 11 vitesh