Nga Bota, 15 Prill 2022, 17:37

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin burimet e ngushta me çiftin

XING

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin

Së fundmi, kudo në rrjete sociale kanë qarkulluar lajme se reperi ASAP Rockey mund të ketë tradhtuar Rihannën me mikeshën e saj, Amina Muaddi.

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin

Mirëpo, një burim i ngushtë me çiftin ka thënë për “TMZ” se këto lajme nuk janë aspak të vërteta. “100% e gabuar në të dyja rastet…1 milion për qind nuk është e vërtetë. Ata janë mirë”, është shprehur ai.

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin

Ndërkohë, vetë Rihanna dhe ASAP Rockey nuk kanë reaguar ende. Dyshja e ndjekin njëri-tjetrin dhe në Instagram.

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin

E bujshme/ ASAP Rockey tradhtoi Rihannën me mikeshën e saj? Flasin