Nga Bota, 28 Shtator 2022, 15:42

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq

XING

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa është shfaqur mjaft provokuese në rrjete sociale. Dua ka publikuar një sërë fotosh të shkrepura gjatë ditëve të fundit, por mes tyre vëmendjen e ka marrë një foto e veçantë.

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq

27-vjeçarja është shfaqur mjaft sensuale duke pozuar lakuriq në një vaskë e duke i lënë pak vend imagjinatës.

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq

Dua shfaqet duke shijuar perëndimin ediellit, me flokët e kapura topuz dhe duke dëgjuar muzikë me një palë kufje.

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq

Dua Lipës nuk ia ndjen dhe pozon komplet lakuriq