Nga Bota, 28 Gusht 2022, 15:42

Dua Lipa shkon në dasmë me të brendshme dhe fustan të tejdukshëm

XING

Dua Lipa shkon në dasmë me të brendshme dhe fustan të

Dua Lipa shkoi e veshur me të bardha në dasmën e Simon Porte Jacquemus, themeluesi i markës Jacquemus dhe Marco Maestri.

Dua Lipa shkon në dasmë me të brendshme dhe fustan të

Këngëtarja me origjinë shqiptare kishte zgjedhur të vishte të brendshme të bardha dhe një fustan të tejdukshëm. Ajo e kombinoi veshjen me sandale gri, çantë të zezë dhe vathë të mëdhenj të bardhë në formë lulesh.

Dua Lipa shkon në dasmë me të brendshme dhe fustan të

Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithve në rrugët e Parisit, teksa shkonte në dasmën e miqve të saj, të cilët festuan me një dasmë franceze të rrethuar nga personat e dashur.

Dua Lipa shkon në dasmë me të brendshme dhe fustan të

Dua Lipa shkon në dasmë me të brendshme dhe fustan të