Nga Bota, 20 Maj 2023, 12:12

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në Festivalin e Kanës

XING

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Romain Gavras janë shfaqur bashkë në Festivalin e Kanës. Kjo është dalja e parë publike e çiftit që prej disa kohësh janë në një lidhje.

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në

Këngëtarja shqiptare dhe regjisori greko-francez shkëlqenin në ecjen në tapetin e kuq.

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në

Dua, 27 vjeç kishte veshur një fustan të zi e dukej shumë elegante ndërsa Romain, 41 vjeç një kostum.

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në

Çifti pozoi para kamerave dhe dukeshin shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në

Dua Lipa bën daljen e parë publike me të dashurin në