Nga Bota, 23 Maj 2023, 17:48

'Do ta vras', deklarata kundër partnerit të ri të Dua Lipës? Reagon Anwar Hadid

XING

'Do ta vras', deklarata kundër partnerit të ri të Dua

Anwar Hadid ka reaguar duke fajësuar internetin që mendoi se mesazhi i tij ishte për të dashurin e ri të Dua Lipës.

'Do ta vras', deklarata kundër partnerit të ri të Dua

Ish i dashuri i Dua Lipës shkaktoi furtunë në rrjet të dielën kur postoi një selfie me mbishkrimin: “Duke u përpjekur të mos e gjej dhe ta vrasë”.

'Do ta vras', deklarata kundër partnerit të ri të Dua

Modeli shkroi në Instagram Story të hënën se ndjekësit e tij duhet të jenë të mërzitshëm që shpikin teori të tilla.

"Çmenduri se si Interneti do të krijojë artikuj të tërë për gjëra që ata nuk dinë!! Jeni shumë të mërzitshëm. Më falni", shkroi ai.

'Do ta vras', deklarata kundër partnerit të ri të Dua

Anwar dhe këngëtarja ishin në një lidhje nga viti 2019 deri në 2021.

'Do ta vras', deklarata kundër partnerit të ri të Dua