Nga Bota, 13 Nëntor 2022, 14:51

Dasma përrallore e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani i njohur shqiptar

XING

Dasma përrallore e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani

Vajza e ish presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany dhe biznesmeni libanez Michael Boulos i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze të mbajtur në Palm Beach, Florida.

Mes shumë të ftuarve ishte edhe politikani i njohur, Behgjet Pacolli. Ky i fundit ka ndarë ku takohet me ish presidentin Trump.

“I nderuar të jam sonte në rezidencën e Ish-Presidentit amerikan, Donald Trump, në Mar-a-Lago, ku jam i ftuar në dasmën e madhe të Tiffany dhe Michael”, ka shkruar Pacolli.