Nga Bota, 9 Shtator 2022, 08:21

Dalin fotot/ Princ Harry mbërrin në Skoci pas vdekjes së Mbretëreshës dhe duket zemërthyer

XING

Dalin fotot/ Princ Harry mbërrin në Skoci pas vdekjes së

Mbretëresha Elizabeth II ndërroi jetë ditën e djeshme. "Page Six" shkruan se Princ Harry ka shkuar menjëherë në Skoci së bashku me familjen e tij.

Në rrjet po qarkullojnë disa foto të Harry-t ku ai shihet i pikëlluar në makinë. Mbretëresha u nda nga jeta në moshën 96 vjeçare dhe ishte monarkja më jetëgjatë e shtetit. Ajo mori detyrën që në moshën 25-vjeçare kur vdiq babai i saj Mbreti George VI.

Dalin fotot/ Princ Harry mbërrin në Skoci pas vdekjes së

Dalin fotot/ Princ Harry mbërrin në Skoci pas vdekjes së