Nga Bota, 21 Prill 2022, 23:04

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me vajzën e porsalindur

XING

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me

Pak ditë më parë Cristiano Ronaldo dhe Georgina humbën njërin ndër binjakët që po prisnin, djalin. Lajmin zëmërthyes e bëri të ditur vetë futbollisti, me anë të një postimi në Instagram.

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me

Fatmirësisht vajza e tyre është shëndoshë e mirë dhe së fundmi ka mbërritur në shtëpi. Cristiano ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me familjen e bashkuar dhe të porsalindurën në krahë.

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me

“Shtëpi e ëmbla shtëpi! Gio dhe vajza jonë janë më në fund me ne. Duam t’ju falenderojmë të gjithëve për gjestet dhe fjalët e përzemërta! Mbështetja juaj është shumë e rëndësishme dhe ne e ndjemë dashurinë dhe respektin që keni për familjen tonë. Tani është koha të jemi mirënjohës për jetën e re që kemi mirëpritur në këtë botë", ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me

Cristiano Ronaldo reagon pas humbjes së djalit, nxjerr foton e parë me