Nga Bota, 14 Shkurt 2023, 02:35

Chris Brown reagon për lajmin e shtatzënisë së Rihannës

XING

Chris Brown reagon për lajmin e shtatzënisë së Rihannës

Chris Brown përdori rrjetet sociale për t’i dërguar një mesazh ish-partneres së tij, Rihanna me rastin e shfaqjes së Super Bowl, ku ajo zbuloi se është shtatzënë për herë të dytë.

Chris Brown reagon për lajmin e shtatzënisë së Rihannës

“Go girl”, shkroi reperi në Instastory dhe një emoji zemre. Edhe pse postimi nuk kishte asnjë përmendje të drejtpërdrejtë të Rihannës, mesazhi u publikua në kohën e duhur.

Chris Brown reagon për lajmin e shtatzënisë së Rihannës

Rihanna nuk iu përgjigj mesazheve të Chris Brown, duke mos reaguar ndaj fjalëve të tij si në rastet e kaluara.

Chris Brown reagon për lajmin e shtatzënisë së Rihannës