Nga Bota, 9 Shtator 2022, 12:20

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën veprime të pakontrolluara në mes të rrugës

XING

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën

Të gjithë janë të shqetësuar për gjendjen e supermodeles së Victoria's Secret, Cara Delevingne. Modelja që dikur ecte me vetëbesim në pasarelat e modës, sot nuk njihet më.

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën

Miqtë dhe familja kanë frikë se duhet të bëjnë një ndërhyrje urgjente pasi kanë parë sjelljen e saj të kohëve të fundit.

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën

Fotot tronditëse nga The sun, e tregojnë atë duke bërë veprime të pakontrolluara, pa veshur këpucë, me flokë të shkatërruar dhe mavijosje në krahë. Sjellja shqetësuese e Cara-s vjen vetëm disa ditë pasi ajo u pa duke tymosur në makinën e saj.

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën

Një mik i ngushtë i tha The Sun: “Ne të gjithë jemi jashtëzakonisht të shqetësuar. Situata është krijuar prej disa javësh dhe familja e Carës është e përfshirë. Duhet të sigurohemi që Cara të marrë ndihmën që mund të ketë nevojë”.

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën

Ndërkohë përdoruesit në rrjete sociale dyshojnë se supermodelja ka arritur në këtë gjendje nga substancat narkotike.

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën

Cara Delevingne shfaqet në gjendje të rëndë, bën