Nga Bota, 30 Shtator 2022, 01:46

Brad Pitt dhe EmRata nuk janë të lidhur, por po takohen për qejf, aktori: Ajo është kaq 'Hot'

XING

Brad Pitt dhe EmRata nuk janë të lidhur, por po takohen për qejf,

Brad Pitt po takohet vërtet me Emily Ratajkowski, e cila tashmë është beqare pas ndarjes. Burime për aktorin tregojnë se 58-vjeçari ka pëlqim për modelen 31-vjeçare, megjithatë dyshja nuk janë të lidhur, edhe pse kanë dalë në disa takime.  

Brad Pitt dhe EmRata nuk janë të lidhur, por po takohen për qejf,

Një person i afërt me Pitt ka treguar se aktori mendon se ajo është gruaja më “hot” në planet dhe ata shkojnë shumë mirë bashkë, por burimi tregon se deri tani, “ata po argëtohen”.

Brad Pitt dhe EmRata nuk janë të lidhur, por po takohen për qejf,

Emily së fundmi u divorcua nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard pasi ai thuhet se e tradhtoi shumë herë gjatë martesës së tyre katërvjeçare. Sipas miqve të saj, modelja ka vendosur të vazhdojë jetën dhe e ka harruar Sebastanin. Tani për tani, duket se për Emilyn “vazhdimi i jetës” do të thotë një ose dy takime me Pitt, i cili gjithashtu po merret me një divorc të vazhdueshëm nga Angelina Jolie.

Brad Pitt dhe EmRata nuk janë të lidhur, por po takohen për qejf,

Edhe pse ai dhe Jolie u shpallën ligjërisht beqarë në vitin 2019, beteja e tyre e trazuar vazhdon në gjykatë për çështjet e vazhdueshme të kujdestarisë së fëmijëve dhe verës së tyre Château Miraval në Francë.