Nga Bota, 12 Qershor 2022, 20:01

Bjond si i ati: Publikohen fotot e para të djalit të Kivanç Tatlitug

XING

Bjond si i ati: Publikohen fotot e para të djalit të Kivanç

Kivanç Tatlitug u bë baba për herë të parë dy muaj më parë. Bashkëshortja e tij Basak Dizer solli në jetë një djalë, të cilit çifti i vendosi emrin Kurt Efe.Çifti ka qenë shumë hermetik tek jeta private duke mos postuar asnjë foto të djalit, por ato na i sjellin paparacët. 

Bjond si i ati: Publikohen fotot e para të djalit të Kivanç

Ata kanë fotografuar aktorin dhe stilisten në pushimet e tyre verore dhe në foto shihet dhe vogëlushi.

Bjond si i ati: Publikohen fotot e para të djalit të Kivanç

Sipas miqve të afërt të çiftit bebushi është bjond si Kivançi, por i ngjan mamasë së tij, Basakut. 

Bjond si i ati: Publikohen fotot e para të djalit të Kivanç