Nga Bota, 31 Tetor 2022, 16:50

Ben Affleck heq unazën, martesa me Jennifer Lopez në krizë

XING

Ben Affleck heq unazën, martesa me Jennifer Lopez në krizë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck thuhet se janë në një krizë martesore. Pas dasmës së tyre këtë vit ata u panë bashkë gjatë muajit të mjaltit në Evropë, por tashmë gjërat po ftohen mes tyre.

Ben Affleck heq unazën, martesa me Jennifer Lopez në krizë

Mediat e huaja raportojnë se aktori është parë pa unazën e martesës.

Ben Affleck heq unazën, martesa me Jennifer Lopez në krizë

Si të mos mjaftonte kjo, ai u pa i mërzitur, pasi J.Lo kishte marrë vendimin të hidhte një koleksion motoçikletash që kishte aktori.

Çifti ende nuk ka reaguar për lajmet.