Nga Bota, 25 Prill 2022, 17:19

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e vajzës

XING

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e

Aktori i njohur Nicolas Cage ka zbuluar së fundmi gjininë e fëmijës së tij me Riko Shibata. Nicolas dhe Riko janë në pritje të një vajze.

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e

"Unë do të kem një vajzë të vogël", tha aktori duke zbuluar se do i vendosin emrin Lennon Augie-Augie.

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e

"Do ta thërras Lenny shkurt. Jam i emocionuar që po bëhem përsëri baba. Do të jetë aventura më e madhe e jetës sime", u shpreh Nicolas.  Ai shpjegoi se emri ka lidhje me një hit të veçantë nga ‘Beatles’ i cili u shkrua nga John Lennon.

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e

Nicolas është baba i djemve Kal-El, 16 vjeç dhe Weston, 31, të cilët janë nga lidhjet e mëparshme.

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e

Baba për herë të tretë, Nicolas Cage zbulon emrin e