Nga Bota, 30 Prill 2022, 21:29

Angelina Jolie në Ukrainë/ Filmohet duke vrapuar për në strehë pas rënies së sirenave

XING

Angelina Jolie në Ukrainë/ Filmohet duke vrapuar për në

Aktorja e njohur Angelina Jolie ka vizituar sot Ukrainën, më konkretisht qytetin e Lviv-it në një orë të qetë. Por mesa duket gjërat janë përshkallëzuar më vonë pasi mediat kanë publikuar një video të Jolie duke vrapuar drejt një strehe kundër bombardimeve.

Në pamjet e publikuar aktorja shihet ndërsa vrapon bashkë me një grup njerëzish që e shoqërojnë ndërsa në sfond dëgjohen sirenat e qytetit.

Jolie përshëndeti një nga qytetarët që po e filmonte dhe tha “jam në rregull”.

Angelina Jolie në Ukrainë/ Filmohet duke vrapuar për në