Nga Bota, 5 Tetor 2022, 17:44

Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Më ka dhunuar mua dhe dy prej fëmijëve

XING

Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Më ka dhunuar mua

Së fundmi, Angelina Jolie ka paraqitur në gjykatë një akuzë të rëndë ndaj Pitt-it. Ajo e akuzon atë se ka dhunuar fëmijët e saj gjatë një udhëtimi në avion.

Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Më ka dhunuar mua

Asokohe teksa dyshja po fluturonin nga Franca për në Los Angeles, kanë debatuar rëndë, ngjarje që siç ka treguar aktorja ka përfunduar në ofendime, sharje dhe dhunë fizike.

Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Më ka dhunuar mua

Gjatë bisedës së tyre, Brad ka tentuar ta godasë dhe në këtë moment për ta ndaluar kanë ndërhyrë fëmijët e tyre. Në këtë ndërhyrje, aktori ka lënduar njërin nga fëmijët, teksa ka goditur tjetrin në fytyrë.

Angelina Jolie akuza të rënda ndaj Brad Pitt: Më ka dhunuar mua

Kjo duket se ka qenë dhe arsyeja e fortë që e ka çuar Jolie-n të kërkojë direkt divorcin.