Nga Bota, 29 Gusht 2022, 17:16

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

XING

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

Aktorja e njohur turke për rolin e saj në serialin “Erkenci Ku?”, Demet Özdemir ka lidhur kurorë me O?uzhan Koç. Çifti është martuar mbrëmjen e djeshme me një dasmë madhështore në Sar?yer, Stamboll, ku morën pjesë emra të njohur nga bota e artit.

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

Dasma ishte planifikuar më 26 Gusht, por u shty për dy ditë për shkak të motit të keq.

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

Özdemir zgjodhi dy fustane nusërie, njëri prej të cilëve ishte i veçantë me kuadrata dhe me bisht tyli të fryrë.

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

Demet i tha “po” propozimit për martesë më 14 shkurt, ditën e Shën Valentinit.

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

Në qershor çifti mbajtën dhe fejesën mes njerëzve të tyre të dashur.

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore

Aktorja e njohur turke martohet me dasmë madhështore