Nga Bota, 5 Tetor 2022, 22:49

Aktorja e njohur do të bëhet nënë në moshën 48 vjeçare

XING

Aktorja e njohur do të bëhet nënë në moshën 48

Aktorja e njohur amerikane, Hilary Swank dhe bashkëshorti i saj, Philip Schneider do të bëhen prindër. Aktorja 48 vjeçare ka zbuluar se është në pritje të binjakëve.

Aktorja e njohur do të bëhet nënë në moshën 48

Aktorja e bëri me dije lajmin gjatë një interviste që dha për “Good Morning America”, teksa tha se ishte shumë e lumtur që po ndante lajmin e zgjerimit të familjes.

Aktorja e njohur do të bëhet nënë në moshën 48

“Kjo është diçka që unë e kam dashur për një kohë të gjatë. Do të bëhem nënë dhe jo vetëm me një, por dy. Është shumë bukur të jesh në gjendje të flasësh për të dhe ta ndajmë atë”, tha aktorja.

Aktorja e njohur do të bëhet nënë në moshën 48