Nga Bota, 28 Shkurt 2023, 18:12

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

XING

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Janë bërë prindër për herë të parë aktorja e famshme amerikane, Keke Palmer dhe partneri i saj, Darius Jackson. Lajmin Keke Palmer e dha përmes Instagramit duke postuar fotot e para me vogëlushin.

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

“Vetëm 48 orë që jemi bërë prindër. Nuk jam duke e fshehur botën nga djali im, jam duke e fshehur djalin tim nga bota. Mirë se erdhe në jetë!”, ka shkruar aktorja.

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

29-vjeçarja e ka pagëzuar djalin me emrin Leodis Andrellton Jackson.

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Palmer konfirmoi thashethemet e shtatzënisë gjatë një paraqitje në “Saturday Night Live”.

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë