Nga Bota, 4 Prill 2023, 16:13

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia e vërtetë e njohjes së Georginës dhe Cristianos

XING

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia

Historia e dashurisë së Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldos mund të mos jetë siç e ka treguar modelja. Georgina ka treguar në dokumentarin e saj "Soy Georgina" se ajo dhe ish-lojtari i Real Madridit janë takuar kur ajo ishte nëpunëse shitjesh në dyqanin Gucci në Madrid. Modelja pohon se ishte një rast dashurie me shikim të parë. Por ish-kolegu i saj, Pablo Bone pohon se historia nuk është aq autentike sa mund të duket. Ai tregon një version të kundërt të ngjarjeve në takimin e parë të çiftit.

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia

“E kisha parë Cristianon përpara se të takoheshin. Kam punuar me Georgina Rodriguez në Gucci rreth dy muaj apo më shumë para se ajo të bëhej një personazh i famshëm. Ne përkonim disa herë duke punuar në dyqan, ajo ishte në seksionin e femrave dhe unë në atë të meshkujve, unë e kisha parë tashmë Cristiano disa herë në dyqan para se të takoheshin dhe të them të drejtën, ka shumë thashetheme që u komentonin për Cristianon dhe Georginën. Siç e dinë të gjithë, ata u takuan kur Cristiano po hynte në dyqanin Gucci me disa miq dhe djalin e tij ndërsa ajo po ecte drejt derës, por nuk ishte kështu. Kur Cristiano hyri në dyqanin Gucci, të gjithë u kthyem për ta parë sepse ai lloj klienti kujdeset vetëm nga menaxherët e dyqanit”, tha Pablo Bone.

“Ajo ishte gjithmonë në kërkim për tu bërë e pasur dhe e famshme”, shtoi ai.

Bone zbuloi gjithashtu se në një rast Cristiano Ronaldo mbylli dyqanin për të qenë vetëm me kreun e Gucci dhe partneren e tij të ardhshme.

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia

“Georgina ka qenë gjithmonë e tillë, edhe sikur të mos kishte shumë para apo të mos kishte paratë që ka tani, gjithmonë kishte një lloj arrogance dhe epërsie, në fund kërkonte gjithmonë të ishte e suksesshme dhe famshme. Kjo është arsyeja pse ajo punoi në firma të ndryshme luksoze, ajo njihte shumë njerëz në botën e jetës së natës në Madrid. Ajo lëvizte në mjedise ku paratë ishin të bollshme. Është e vërtetë që jetonte në një apartament shumë të varfër, shumë të lirë, por gjithmonë donte të ngjitej lart, gjithmonë donte të rritej dhe kur takoi Cristiano ishte shansi i saj për t’u bërë yll.”, përfundoi Pablo Bone.

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia

'Ajo kërkonte të bëhej e pasur dhe e famshme', historia