Nga Bota, 28 Maj 2022, 18:05

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në krevat me një femër

XING

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në

Ish-sulmuesi i famshëm i Liverpool, Andy Carroll është përfshirë nga një skandal tradhtie vetëm dy ditë përpara dasmës së tij. Futbollisti pritej të martohej me të fejuarën e tij, yllin televiziv Billi Mucklow, por para dasmës në rrjet kanë qarkulluar disa foto.

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në

Në fotot e bëra virale Andy shihet i shtrirë në një krevat pranë një vajze bionde. Vajza është Teylor Jane Willkey. Për t’i hedhur më shumë benzinë zjarrit, Willkey postoi dhe një foto me një robdishan ku shkruhej emri i futbollistit.

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në

Pasi publikoi fotot, vajza tha se nuk kishte ndodhur asgjë që mund t’i prishte marrëdhënien Andyt, përveçse kishin kërcyer e pirë në një klub nate.

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në
Andy Carroll me të fejuarën

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në

2 ditë para dasmës, ish-futbollisti i Liverpool kapet mat në