Nga Bota, 14 Prill 2023, 17:38

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe Georginës

XING

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe

Cristiano Ronaldo dhe Georgina kanë dhënë me qira për 10 mijë euro në muaj rezidencën luksoze në Spanjë.

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe

Është një vend unik, me 4,000 metra katrorë, katër kate dhe një garazh të madh ku, çuditërisht, disa nga makinat e nivelit të lartë të Cristianos mbeten ende.

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe

Megjithatë, është një shtëpi me shumë dhoma gjumi, tualete dhe një ekip të plotë sigurie. Përveç kësaj, urbanizimi ka siguri private.

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe

Dekorimi i shtëpisë është shumë i veçantë dhe përveç kësaj është e rrethuar nga një kopsht i gjerë dhe një tarracë e madhe me një pishinë.

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe

10 mijë euro qiraja/ Dalin pamjet nga rezidenca luksoze e Cristianos dhe