Nga Bota, 17 Nëntor 2022, 15:08

1 muaj më parë u martua, aktorja e njohur turke ndahet nga bashkëshorti

XING

1 muaj më parë u martua, aktorja e njohur turke ndahet nga

Martesa e Merve Bolugur dhe Mert Ayd?n zgjati vetëm 44 ditë. Ata kanë vendosur të divorcohen pasi u martuan më 2 Tetor. Lajmin e ka konfirmuar vetë aktorja në Instastory ku shkruan: “Nuk funksionoi, faleminderit, kjo është jeta, i uroj fat Mertit. Faleminderit për ditët tona të bukura.”

1 muaj më parë u martua, aktorja e njohur turke ndahet nga

Mert, i cili tha se kishte një mosmarrëveshje me Bolugur, filloi procedurat e divorcit. Kjo ishte martesa e dytë e aktores pas ndarjes me këngëtarin Murat Dalk?l?ç, me të cilin u martua në vitin 2015.

1 muaj më parë u martua, aktorja e njohur turke ndahet nga

Aktorja ka luajtur në shumë telenovela turke por e njohur për shqiptarët u bë me rolin në “Kuzey Güney”.

1 muaj më parë u martua, aktorja e njohur turke ndahet nga