Ja kush banor u eliminua sonte nga Big Brother

Xing

E Shtunë 15 Janar 2022, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Një tjetër banor është larguar sonte nga shtëpia e "Big Brother VIP". Të nominuarit ishin Arbri, Eltioni dhe Iliri. Shumicën e votave e siguroi Eltioni.

Ai ka ndërprerë këtë eksperiencë të shkurtër teksa si motiv për këtë penalizim përcakton debatet e forta me Ilirin.

"Historia me Ilirin më ka penalizuar, duhet ta kisha shfaqur në një tjetër moment", tha ai.

Poll